Габи Цветанова: Една от целите ни ще бъде да завършим сезона без загубен гейм (видео)

"Важното е, че победихме", заяви пред volleymaritza.bg диагоналът на Марица (Пловдив) Габриела Цветанова след победата като гост над родния и клуб ЦСКА с 3:0 в мач от 7-ия кръг на НВЛ.

"Да, това е първият ми клуб, в който съм започнала. Чувствам се добре. Залата в никакъв случай не ми е чужда. Честно казано, нямаше някакъв особен сентимент, защото от бившите ми съотборнички има само едно-две момичета, с които си поддържаме контакти извън залата. Не е същото, както беше. В крайна сметка, ние излизаме да си свършим работата и това срещу кой отбор играем не е чак от такова значение за нас. Имаме си цел, която гоним за в бъдеще, и затова излизаме с определена мисия на всеки мач. Може би една от целите, които ще си поставим до края на сезона, е да го завършим без загубен гейм. Мисля, че е абсолютно реално. Важното и срещу ЦСКА беше да изпълним препоръките и задачите и да се поздравим с успех. В сряда срещу Славия ни е вторият домакински мач. Очакваме да дойдат хора, за да ни подкрепят, а ние ще се подготвим за мача тактически. Не знам какво точно да очакваме от съперника. За нас знам, че ще дадем естествено най-доброто за момента. Намираме се в една форма на малко подготвителен период за мачовете от Купата на CEV през януари".

СНИМКИ: ИВАН ЙОЧЕВ, SPORTAL.BG