100 години ски спорт в България

Последният във "В" група победи Чепинец (Велинград)

Отборът на София 2010 записа втората си победа в Югозападната "В" група. "Гражданите" победиха Чепинец с 3:1 и по този начин те записаха своята шеста точка. Това беше първият домакински успех в третото ниво на българския футбол.

София 2010 поведоха с гол на бившия юноша на Левски Иван Стоев в 13-ата минута. В началото на втората част отново той наказа Велинград. В 58-ата минута бранителят Дейвид Пенчев намали за 2:1. Десетина минути преди края на мача Велислав Иванов оформи крайното 3:1.

След този двубой Чепинец се намира на девето място в шампионата с актив от 19 точки.