Божинов откри головата си сметка за Партизан (видео)

Българският нападател Валери Божинов откри головата си сметка за сръбския гранд Партизан. Националният състезател донесе победата с 1:0 на новия си тим срещу словенския Рудар в контролна среща. Бившият футболист на Ювентус, Манчестър Сити и Левски престоя на терена до 60-ата минута. Той осигури успеха за "гробарите" с гол от дузпа в 27-ата минута.

Божинов направи много силен мач като два пъти стражът на словенците го спря да се разпише, един път негов удар срещна гредата, а попадение със задна ножица му бе отменено.

Другият българин в състава на Партизан - Иван Бандаловски влезе в 60-ата минута.